^Zpět nahoru

ROZPOČTY

Počítadlo přístupů

MŠ Křenkova

Mateřská škola Křenkova sídlí v budově bývalých jeslí, kam byla přestěhovaná v období letních prázdnin, roku 1992. Provoz zde začal od 1. září tohoto roku. Budova je jednopatrová, postavena v klidné části města a patří k ní velká zahrada, která je rozdělena na dvě části. Zahrada je vybavena průlezkami, houpačkami, pískovišti a skluzavkami. Výborně slouží k relaxaci, hrám a různým činnostem dětí.

Škola může být až pětitřídní. Od školního roku 2018/2019 je v provozu nová přístavba. Škola má vlastní kuchyň, kotelnu na plynové topení, prádelnu. Každá třída má svoji hernu, kde její část slouží k odpočinku – rozkládání lehátek. Třídy jsou situovány ve čtyřech odděleních a jejich součástí jsou kuchyňky na vydávání jídla, šatny, umývárny a sociální zařízení. Ve třech odděleních jsou třídy prostorné, čtvrté oddělení se skládá ze dvou menších tříd a je zde umístěna v současné době třída jedna. Ta využívá prostory celého oddělení. Pro všechna oddělení je v budově přístupná pracovní dílna.

Copyright © 2013. Mateřská školka J.A.Komenského Rights Reserved.